تبلیغات
نجوا کنگان - مطالب اسفند 1395
دلگیرم از خود با تو نجوا می کنم دریا این سفره ی دل پیش تو وا می کنم

رهبر انقلاب سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نام‌گذاری کردند

تاریخ:دوشنبه 30 اسفند 1395-02:24 ب.ظ

رهبر انقلاب سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نام‌گذاری کردند

خبرگزاری فارس: رهبر انقلاب سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نام‌گذاری کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خود به‌مناسبت حلول سال جدید، سال ۱۳۹۶ را به سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال » نام‌گذاری کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود به‌مناسبت حلول سال جدید، سال 1396 را به سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نام‌گذاری کردند.

مشروح پیام مقام معظم رهبری متعاقباً به روی خروجی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/نوع مطلب : تحلیل مقاله 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کنگره آمریکا ، مدرکی دال بر«تبانی» روسیه در تیم ترامپ ندارد

تاریخ:دوشنبه 30 اسفند 1395-10:38 ق.ظ

کنگره آمریکا ، مدرکی دال بر«تبانی» روسیه در تیم ترامپ ندارد

Image result for ‫کنگره آمریکا ، مدرکی دال بر«تبانی» روسیه در تیم ترامپ ندارد‬‎
© AP Photo/ Andrew Harnik
آمریکا

شواهد و مدارکی دال بر « تبانی» روسیه در ستاد پیش از انتخاباتی ریاست جمهوری دونالد ترامپ وجود ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، نماینده کمیته اطلاعات کنگره آمریکا ، دوین نونس روز یکشنبه ۱۹ مارس در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز در این خصوص اطلاع داد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا شواهدی مبنی بر اینکه تیم ترامپ با روسیه در زمان کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶ تماس داشته است وجود دارد، گفت: « من به شما جواب بسیار ساده ای می دهم. براساس مدارک من تا به امروز صبح هیچ گونه سندی مبنی بر تبانی وجود ندارد.»
نونس افزود که کمیته به ریاست وی تحقیقاتی را در این خصوص انجام داده که « آیا روس ها سعی داشته اند به ترامپ کمک کنند و آیا در این مورد مشاورانشان درگیر بوده اند.»
نونس در تاریخ ۷ مارس در خصوص اجرای تحقیقاتی که برای اولین بار در تاریخ ۲۰ مارس منتشر شد، اطلاع داده بود. وی افرادی که اطلاعاتی مفیدی در این زمینه دارند را برای همکاری دعوت کرده بود.نوع مطلب : تحلیل مقاله 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

افراط گرایی تحمیلی

تاریخ:دوشنبه 30 اسفند 1395-10:33 ق.ظ

افراط گرایی تحمیلی

Предоставлено Nicolas Pernot
گزارش و تحلیل

در تاجیکستان به جمعبندی مبارزه با افراط گرایی تحمیلی پرداختند.

مقامات تاجیکستان  متذکر شدند  که ساکنان کشور کمتر در دام  رادیکال های اسلامی گرفتار می شوند.  در دوشنبه این را موفقیت بزرگی می دانند.  عالم فصح الدینوف خبرنگار « اسپوتنیک» در دوشنبه، در این خصوص گزارش  داد.

مطابق با اطلاعات رسمی  در سال گذشته تقریبا 5 بار  تعداد اهالی دوشنبه که راهی سوریه شدند  تا به صفوف  گروهبندی تروریستی « دولت اسلامی» بپیوندد کاهش یافت.  این سازمان تروریستی بطور رسمی در  روسیه و تاجیکستان ممنوع اعلام شده است. مقامات تاجیکستان  رقم مشخصی را ذکر نمی کنند اما اعلام داشتند که  به برکت  کارهای  موثر اطلاع رسانی در کشور این موفقیت حاصل شده است. سیف الله  صفروف،  معاون اول  رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک  وابسته به ریاست جمهوری تاجیکستان در این خصوص گفت: چندی پیش گروه  اجتماعی ما از « سغد» تاجیکستان برگشت. محققان تعریف کردند  سطح جلب جوانان  به گروهک های رادیکال تا حد قابل توجهی کاهش یافته است.  گیر افتادن جوانان به دام آنها کاهش یافته است. این ها نتیجه  کارهای  ایدئولوژیکی  دولت است».

در تمام مناطق تاجیکستان، تحت سرپرستی  وزارت کشور،  گروه های اطلاعاتی  عمومی فعالیت می کنند. ریش سفیدان، معلمان ، ورزشکاران و  فعالان سازمان های اجتماعی اعضای آن هستند.  آنها برای جوانان  تعریف می کنند  که چه چیزی در انتظار پسران و دختران جوانی خواهد بود که از طرف  «داعش» استخدام شوند.

عزیز رحمانوف،  دانشیار  کرسی  تاریخ   مناسبات بین الملل دانشگاه اسلاوی روسیه — تاجیکستان  در مصاحبه با « اسپوتنیک» در این خصوص گفت: باید توجه بیشتری نسبت به  کارهای پیشگیرانه  در بین جوانان انجام شود.  باید راهی یافت شود که مانع از استخدام  جوانان در سازمان های  رادیکال و خرابکار شود».

مقامات تاجیکستان  عواملی را نام بردند که علت  پیوستن افراد به صفوف  تروریست هاست.  نتیجه تحقیقات چندی پیش نشان داد  که جوانان نه به دلیل فقر و یا  نیاز، به صفوف رادیکالها می پیوندند. چنین وضعیتی در دیگر کشور ها نیز مشاهده می شود.

 قاسم شاه اسکندروف  کارمند علمی  انستیتوی  شرق شناسی آکادمی علوم تاجیکستان در این خصوص گفت: از کشورهای غربی افرادی برای جنگیدن به سوریه رفته اند. آیا وضع  اجتماعی- اقتصادی  در کشور آنها بد بوده است؟ البته که نه. داعشی ها که دست به استخدام افراد می زنند از  روش های ایدئولوژیکی  و شستشوی مغزی استفاده می کنند.  جوانان براحتی  فریب این نوع  تبلیغات را می خورند که از طرق مختلف از جمله از طریق اینترنت به  گوش آنها می رسد».

رواج ایده  افراط گرایی تحمیلی  و تروریسم  از سوی مقامات تاجیکستان  خطر اصلی برای جمهوری اعلام شده است.  سیاستمداران و کارشناسان معتقدند که مردم   از  طرق مختلف   گرفتار شبکه های  رادیکال های اسلامی می شوند.  اما اغلب آنها را از طریق اینترنت — شبکه های اجتماعی استخدام می کنند. داعشی ها  فیلم ویدئویی کوتاهی  را پخش می کنند و اعتماد  کاربر را جلب می کنند  و به آنها دستور رفتن به سوریه و یا انجام عملیات در داخل تاجیکستان را می دهند.  در سال گذشته،  کارمندان وزارت کشور تاجیکستان  مانع از انجام 36 عمل تروریستی در کشور شدند.  رویهمرفته  بیش از 400 نفر به ظن  عضویت در سازمان های تروریستی در  تاجیکستان بازداشت شدند.نوع مطلب : تحلیل مقاله 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گپ یومیه کنگون(9): خُوش بحال شما که بهار می بینین ...

تاریخ:یکشنبه 29 اسفند 1395-11:10 ق.ظ


گپ یومیه کنگون(9): خُش بحال شما که بهار می بینین ...
بخشش وصدقه تو خون کنگونیها ازقدیم وندیم ریشه داشته وازی جهت هم مشهورهسن،بخشش، شکلای مختلفی داره ، ودرجه بندی ثوابش فرق داره ،مثلاً بخشش فقیر بهتر بخشش غنین،بخشش آدم سالم بهتربخشش آدم مریضن،بخشش به خویش وقوم بهتربخشش به غریبن ،وبخشش به محتاجی که نگفته بهتر بخشش به کسی هسه که خواهش بکنه و یا بخشش درایامی خاص مثل جمعه ،ماه رمضون وعیدها  ارزشش بیشتر روزای دیگن، واز پیامبر(ص) نقل شده که فرمودند: "بهترین بخشش ها یاد دادن موضوعی ازیک مسلمان به مسلمان دیگراست"
 یا "راهنمائی به نیکی کردن مانند انجام دادن آن است "
ماجرای تعریف می کننن که شنیدنین، میگن که عید بهار ی بید  و یک مرد کوری تو خیابون بزَّی نشسته بید ، ری یه تکه کارتونی سیش نوشته بیدن : "به من نابینا  کمک کنین" واین نوشتیکو طی خوش نهاده بید . کاسه ی هم جِلوش بید. اما  همه نوشته ی ری کارتون می خوندن ورد می شدن. و کاسبی  کور فقیر کساد بید. نه صدای جلینگ جلونگ سکّه می اَومد و نه خِشِه  ی پول کاغذی...
پسر جُوونی تا نزیکی غروب دوسه بار  آنجا رفت واومد  . دید که کسی پرس پیرمرد فقیر کور نمی کنه !  وتا جائیکه خبر داشت واقعاً پیرمرد نیازمند بید....
اول صب روز بعدی جوون رفت طرف  پیرمرد وآسه ی سیش گفت :
- عامو می خی یه کمکی سیت کنم
پیرمرد دسش دراز کرد وگفت:
- ممنونت هم هسم
جوون:  عامو کمک مو شاید بیشتر از کمی پول بییرزه  ، مو می خوام نوشته ی ری کارتون عوض کنم.
 پیرمرد که گویا داشت امیدوار ویبیدگفت : باشه.
جوون ری کارتون نوشت:  "من نابینا هستم ولی خوش بحال شما که بهار را می بینید"!
و نوشتیکو طی پیرمرد نهاد .
  بعد از این مرحله با خوندن ای جمله ی کو ، خیلی از اینای که رد ویبیدن ، واقعا دلش بحال پیرمرد می سوخت
بقول معروف  دل سنگ سیش کباب ویبیدوکمک می کردن، تا غروب کاسه پیرمرد کلی پول سکه توش ریختن . چون مردم شکرگزار نعمتی هسن که ممکنه خیلیا ازش محروم باشن. واغلب  ارزش یه راهنمائی  خیلی بیشتر یه کمک مالی عبورین ...
توای بهارکو به  اونای که به هردلیلی  نمی تونن بهارببینن کمک کنیم.
-----------------------------------------
برگردان کلمات محلی
:(1)خشه: خش خش(2)
بزَّی:بی زبان، حالتی رقت باروترحم برانگیز(3)اول صب:صبح اول وقت(4)بییرزه: ارزش داشته باشد(5)خیلیا: خیلی ها(6)سیت: برای"تو" شما- طی : کنار(7)غبورین: گذرا(8) جوونی: جوانی(9)بهارببینن: بهار تماشا کنند(10)می خی: می خواهی


نوع مطلب : تحلیل مقاله 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

چامسکی: سیاست های اقتصادی ترامپ به فروپاشی مالی منجرمی شود

تاریخ:شنبه 28 اسفند 1395-11:30 ق.ظ


چامسکی: سیاست های اقتصادی ترامپ  به فروپاشی مالی منجرمی شود

Image result for Noam Chomsky predicts Donald Trump’s administration will cause another financial  crash
"ایندیپندنت"
: : ترامپ کمک می کند تا سرمایه داران  ثروت خود را افزایش  دهند

روزنامه "ایندیپندنت" طی گزارشی نوشت داد: که متفکر و مورخ آمریکائی نوام چامسکی، هشدار می دهد: که سیاست های رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ منجر به یک بحران مالی می شود.

Image result for Noam Chomsky predicts Donald Trump’s administration will cause another financial  crash
این روزنامه به نقل از چامسکی  آشکارکرد: که او در پاسخ  به سوالی مرتبط از سوی "سایت الرت نت" عنوان کرده است :  که بحث در مورد این واقعیت که ترامپ مخالف  شرکت های سرمایه داری است به یک "شوخی  خنده دار" شبیه است؛ به این دلیل که نحوه  قرار ملاقات های انتخاب شوندگان  توسط دولت ترامپ  واتخاذ  طیفی از سیاست های ضد مقررات گذشته بازارهای مالی ، درواقع همه ی بازاری مالی را تشویق به فعالیت وثروت اندوزی بیشترکرده است
چامسکی  به  سایت مذکور توضیح داده است: "به چگونگی انتصابات او نگاه کنید"استفان منشوینا بانکدار سابق " وزیر دارایی دولت  او  به عنوان مثال   از "گلدمن ساکس"، که یک شرکت سرمایه گذاری است می آید که در آنجا بمدت  20 سال کار کرده است: "  دولت  ترامپ از یک لایه نهادهای مالی مشهور بزرگ با طبقاتی از  میلیاردرها و موسسات مالی  و ارتش تشکیل شده است. در واقع، با یک نگاه به بازار مالی این درک به شما دست می دهد که طرح یک ایده از تضاد با نهاد های مالی  به چه معناست ".
چامسکی افزود : "پس از انتخاب ترامپ  ، بازارهای مالی، ارزش افزوده  بازارهای مالی به سطح بالا، افزایش یافته است " و  "سرمایه گذاران با خوشحالی  از حذف  مقررات استقبال کردند  ، چون این رویه به آنها این فرصت را برای سود بیشتر مهیا می کند ، البته، این کار به فروپاشی دیگر  بازار مالی منجر می شود ، اما این مشکل او نیست، بلکه مشکل  مالیات دهندگان خواهد بود. ".
 این گزارش اشاره می کند : که چامسکی تنها کسی نیست که از بروز یک بحران مالی جدید هشدار داده است ،  دراین رابطه روزنامه وال استریت ژورنال" نیز  روز پنجشنبه گذشته، آشکار کرده است ، " طرح بازگشت   ثروت  به صندوق های تامینی ( پشتوانه وذخیره )، که  توازن مالی جهان  را تامین می کند، همه  آن اتفاقات بموجب کار همرامان ترامپ ایجاد شده است" ..
درادامه این گزارش آمده است:  مجله "فورچون شان تالی" نوشته است: "بازار سرمایه از پیروزی ترامپ استقبال  کرده است  و 8 نوامبر را  به عنوان سرآغاز دوران رشد مالی و کسب و کار منجر به یک انقلاب معرفی نموده است »   تعهد  ترامپ برای کاهش مالیات و سرمایه گذاری در پروژه زیرساخت های عظیم، منجر  به حمایت از افزایش فعالیت  بازار مالی در دوره های پس از انتخاب او  شد ه است ، اما "اگر  سقف  ارزیابی عملکرد شرکت های سطح بالا را درنظر بگیریم ، وترامپ  وفادار به وعده های خود باقی بماند ، همچنان بازگشت ثروت آرزوی  دور درازی خواهد بود. "....
 ایندیپندنت  در نتیجه گیری،از گزارش خود اعلام کرد :  رئیس جمهور
در کشوری که تعداد میلیونرهای آن به یک میلیون نفر می رسد، کمک می کند تا ثروتمندان  به افزایش ثروت خود بپردازند  او برای رسیدن این منظور  به کاهش مالیات شرکت ها  از 35 درصد به 15 درصد، و  رها کردن، مشوق های مالیاتی فدرال  اقدام کرده است.
تهیه وترجمه: نجوای کنگان
منبع:
Noam Chomsky predicts Donald Trump’s administration will cause another financial  crash

    Rachael Revesz
    @RachaelRevesz
    Wednesday 15 March 2017 19:30 GMT


نوع مطلب : تحلیل مقاله 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

چرا نگاه ستاد تبلیغات انتخاباتی باید ارزیابی شود

تاریخ:جمعه 27 اسفند 1395-09:30 ب.ظ

                   چرا  نگاه ستاد تبلیغات انتخاباتی باید ارزیابی شود .

  سالهاست که با عنوان" ستاد تبلیغات انتخابی "  در بحبوحه ی  انتخابات  روبرو می شویم  مجموعه ی که بعنوان یک پل طلائی برای  انتقال فرهنگ سیاسی وتبادل انتظارات  اجتماعی وایجاد تحول مثبت برای دوطرف یعنی انتخاب کننده و انتخاب شونده در قالب بازوئی عملیاتی در صحنه انتخابات خود نمائی می کند و اغلب  تا دور بعد ارتباط ذاخلی وتشکیلاتی خودرا حفظ می کند  و اکنون تقریباً هیچ شکی باقی نمی ماند که اسکلت دو ستاد اصلی رقیب بازمانده انتخاباتهای گذشته با تحولات وتغیراتی نسبتاً گسترده  در دور جدید انتخابات ریاست جمهوری بازهم روبروی هم قرار خواهند گرفت یعنی  جریان ستاد حامی دولت یازدهم   و گفتمان مجمع نیرو های مردمی انقلاب اسلامی تشکیل خواهند شد.
 این نوشتار به لحاظ اینکه سخن خود را مسموع در چرخه ی جریان حامی  دولت نمی بیند روی  پرسمان فراتر از ایده های ستادی  صرف تاکنون  شناخته شده، بسمت  ستاد گفتمان انقلابی که پس از می خواهد اعلام موجودیت کند معطوف می دارد. ونقش  مهم ، اساسی  وبزرگ  آنان را در انتخابات پیش رو در ابعاد ی مختلف  مورد بررسی وکنکاش قرار می دهد
 بخصوص که گفتمان  جامع انقلاب  اسلامی و چشم انداز رشدوتعالی وموفقیت  آن آرزوی اکثریت غالب مردم ایران اسلامی است ازاین منظر باید رویکردی  انقلابی محور با دیدگاه های مثبت  و مطلوب ارائه کرد که دراین زمینه ستاد انتخاباتی منتسب به این گفتمان  که می خواهد طریق  مستقیم و صحیح گزینه ی اصلح را در انتخابی فراگیر بصورتی جدی زیر چتر فریاد انقلابی مطرح کند.با توجه نفوذ گسترده دیدگاه انقلابی ،با گستره ی فراخور نام  وترارخود عرضه کند
وبر همین پایه  باید دراین مسیر نکاتی را مورد اهتمام داشته باشیم:
 - ستاد انتخاباتی  نیروهای  انقلابی موسسه ی خیریه ، یا ملک طلق فرد یا گروهی  خاص نیست که نوار زرد هشدار یا پرچم  قرمز اخطار پیرامون آن نصب کنیم، و یا منصب صدور حکم و داوری نیست که برخی را تخطئه وبعضی را تبرئه کنیم . کما اینکه رقیب باهمین حربه  ی ناقص و جاری ساختن  قاعده  اعلال و حذف اکنون تنگناهای  آن اقدامات نامتعارف را بطور ملموس  حس کرده و بخوبی دریافته است که پیروزی شکننده نسبت آراء 49  به 51 درصد در گذشته  اصلاً کفه ی پیروزی پرچربی نیست که بخواهد روی آن جساب زودهنگام باز کند.بو یژه که همه اهالی رای  وانتخاب می دانند روسای جمهور پیشین که مرحله دوم را نیز از آن خود می کرد حدود 60 درصد به بالا از آراء دوره  قبل(اول) را از آن خود کرده بودند.
- این ستادها هستند که مروج اخلاق مداری و نماد پایداری  بوده ونمایندگی  سبک تفکری را بعهده داشته و نهایتاً پیروزی یک کاندید را رقم می زنند.
- هرچه به روزهای انتخابات نزدیکتر می شویم دایره رقابت گسترش و دامنه ی بیشتر ی می یابد تا جائیکه جنگ روانی به اوج خود رسیده و  تبلیغات بوق رسانه ی غربی برای خاموش کردن صدای انقلاب به هر ابزاری متوسل می شود، لذا رصد پیشاپیش اینگونه تحرکات و پیش بینی گزاره های پیشنهادی از آسوی آن   رسانه ها در به اشتراک گذاری  ترکیبات ، اصطلاحات وعبارتهای تحریک آمیز و القای مفردات سوء تهاجمی ، می تواند بعنوان عامل تعیین کننده ی در مدیریت جنگ روانی تعبیه شده باشد.
 -  اهمیت تعیین کننده انتخابات  و برنامه های  پیشبرنده هر کاندید برای آینده هرکشور در فعالیت ستادی  روزآمد با نحوه تأثیرگذاری و توجیه افکار عمومی ، وتوانمندی آن در گرد آوری وجذب آرا  عمومی بسمت خود نهفته است  که در همینجا مسولیت تاریخی  ستاد تبلیغاتی، برای  معرفی انتخاب اصلح آشکار می شود. تا با تركیب  عددی  عوامل تاثیر گذار  و توزیع عناصر ضروری درمحتوا ی فضای کلی این مرحله، شور انتخاباتی را در اختیار گرفته وجهت بدهد.

ـ ویژگی برتر اعضای یک ستاد  که اطلاعات وشناخت  فكری  متنوعی را دراختیار دارد . ودر قبال مفاهم بازخوردی مرتبط  با دروان فعالیت خود  آشنائی نسبی دارد می تواند موضوعات متعددی وقواعد آگاهی بخش معینی  را هم بطور روزانه و هم در  قالب چشم انداز ی دوردست بصورتی ساختاری  تنظیم کرده و ارائه دهدتا انتخاب کننده با زمینه ی روشن  در گزینش روبرو شود .
ـ توسعه ی آگاهی  ستاد تبلیغات با تسلط  بر ادراك نظری  وتشکیلاتی .  توانائی  جذب نظریات  فكری عامه را دارد ، كمااینکه   قابلیت خلاقیت نظری درساماندهی ضرورت ها واهداف را مورد لحاظ قرار می دهد.
ـ  آگاهی ستاد در امتداد نظر یه پردازی و میزان اشراف کاندید بر واقعیت های موجود  و  تحلیل ذهنی  اقتصادی، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی مترتب بوده . وبا ارتباط گرفتن با واقعیت ها حوادث مواج وجزر ومد های انتخاباتی را  اداره می کند

- ستاد انتخاباتی توانائی علل شناسی وریشه یابی موضع گیرها  و ارتباط آن با آرایش سیاسی را باید داشته باشد وحاشیه ها به حداقل ممکن رسانده تا از این رهگذر بتواند جذابیت های تبلیغات و شعارهای انتخاباتی خودرا ارتقاء دهد  .

که دراین نکته لازم است  ابزار رقیب در رفتار سیاسی شناسائی شود: (ا) چگونگی ورود برخی نمایندگان مجلس: (٢) روابط عمومی رسانه و شبکه های اجتماعی  (٣) موضوعات بحث های متینگ ها وگفت وشنودهای انتخاباتی   (٤)چگونگی استفاده از ابزار ومحتوای تبلیغاتی  (٥) عدم غفلت از کار مستمر تا پایان زمان تبلیغات.
واساساً باید متوجه بود که انتخاب کنندگان برسه دسته اند:
الف : دسته ی که قبل از شروع زمان تبلیغات به تصمیم می رسند ،
ب :دسته ی که در هنگام مناظرها تصمیم می گیرند.
ج : دسته ی که شب  ویا حتی روز انتخابات ، وتا آنوقت منتظر  ظهور بدیلی جدید مانده اند.
ودراین مراحل این ستاد تبلیغاتی است که ناچار است  منافع برتر ملی رابر منافع شخصی ترجیح داده است که باید گفت: انتخابات  چیزی نیست  جز رسیدن به پاسخ این پرسمان که کدام گروه منافع شخصیی  وجناحی خود را  بر مطالب وخواسته های ملی و  رای دهندگان ترجیح نمی دهد وانان را همواره محترم میدارد؟
درپایان می توان نتیجه گرفت : ستاد تبلیغاتی  انتخاباتی .. نقش ها و مسئولیتهائی  دینی ، ارزشی، ملی بعهده دارند که معمولاً حول  محورها ی زیر می چرخد:
-     زمینه سازی امکان تحول وپیشرفت
-   رودروئی با آسییب های اجتماعی وتقویت گفتمان فرهنگی سیاسی
-   حفظ ارتباط دین وسیاست
-   تبین انتخاب برتر واثرات آن درجامعه
-   فراهم آوردن  زمینه ی  برای مشارکت قوی تر وموثر ترمردم
-  اطلاع رسانی دقیق درخصوص فرصت های برابر در شرایط متفاوت
-  ایجاد زمینه ی برای  تجزیه وتحلیل  شرایط  واوضاع داخلی وخارجی کشور متکی بر برنامه های مفید
-    ابراز توانمندی در اقدام عملی برنامه ها  وتضمین اهداف با سازکارهای مناسب
-     برداشتن گامهای ارزنده در جذب حداکثری ودفع حداقلی
-  معرفی بستر  فعالیت جوانان شایسته  در پرتو پروسه ی واقعی شایسته سالاری
-  تضمین شعارها ی انتخاباتی با ارائه راهکاری متیقن عقیدتی وعملی
و در پایان باید مشخص کنیم  که در میان  شعارها ی مشترک گروههای سیاسی که می گویند "ما برترینم" کدام گروه   هدف واحد مردم  یعنی همانا  "عزت  ورفاه ه عمومی"  را می تواند محقق کند که دراین اثنا باوری قوی بما می گوید: مجمع عمومی نیروهای مردمی  انقلاب اسلامی با تکیه برشاخص های ثابت در مقابل  معیارهای اعتباری ومتغیر رقیب بمراتب  به پیروزی نزدیکتراست.
 
 


نوع مطلب : تحلیل مقاله 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آمریکا ایران را یکی از 5 تهدید اصلی سایبری دانست

تاریخ:جمعه 27 اسفند 1395-06:59 ب.ظ


آمریکا ایران را یکی از 5 تهدید اصلی سایبری دانست
© Sputnik/ Natalia Seliverstova
Image result for ‫آمریکا ایران را یکی از 5 تهدید اصلی سایبری دانست‬‎
14:40 17.03.2017
یکی از معاونان مدیر سازمان امنیت ملی آمریکا در یک نشست سایبری تأکید کرد که تهران یکی از پنج تهدید اصلی سایبری است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، ریچارد لجت، معاون رئیس سازمان امنیت ملی آمریکا مدعی شده است که ایران یکی از «پنج کشور اصلی است» که آمریکا از نقطه نظر سایبری به آن می‌نگرد.
این مقام آمریکایی این اظهارات را در نشست امنیت سایبری روزنامه انگلیسی «فایننشال‌تایمز» که در واشنگتن برگزار شد مطرح کرد.
عنوان این نشست این بود که «آیا آمریکا در حال شکست خوردن در جنگ سایبری است؟»
خبرنگار شبکه روداو گزارش کرد که این کنفرانس در حالی برگزار شده است که واشنگتن، تهدیدات سایبری را بعنوان تهدید شماره یک و حتی قبل از تروریسم حائز اهمیت می‌داند.


نوع مطلب : تحلیل مقاله 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :6
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6