رهبر انقلاب: هرچه حضور مردم در پای صندوق‌ها بیش‌تر باشد، مجلس قوی‌تر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه هدف دشمن جدا کردن جوان ایرانی از نظام است، خاطرنشان کردند: هرچه حضور مردم در پای صندوق‌ها بیش‌تر باشد، مجلس قوی‌تر است.

رهبر انقلاب: هرچه حضور مردم در پای صندوق‌ها بیش‌تر باشد، مجلس قوی‌تر است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پر شور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.....

نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها : نجوای کنگان . رهبر انقلاب: هرچه حضور مردم در پای صندوق‌ها بیش‌تر باشد، مجلس قوی‌تر است،
لینک های مرتبط :


                                   برنامه فهرست‌های انتخاباتی برای حل 10 چالش اصلی اقتصاد ایران چیست؟

علیرغم آنکه اغلب چالش‌های مهم کشور در حال حاضر و در آینده موضوعات مرتبط با اقتصاد هستند، اما در مباحث و درگیری های انتخاباتی این موضوعات عملا مورد توجه و محل دعوا و بحث و دقت نظر نیستند.

برنامه فهرست‌های انتخاباتی برای حل 10 چالش اصلی اقتصاد ایران چیست؟

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، علیرغم آنکه اغلب چالش‌های مهم کشور در حال حاضر و در آینده موضوعات مرتبط با اقتصاد هستند، اما در مباحث و درگیری های انتخاباتی این موضوعات عملا مورد توجه و محل دعوا و بحث و دقت نظر نیستند.

در عین حال مشخص نیست جریان‌های سیاسی مختلف کشور چه برنامه‌ مشخص و مدونی برای مواجهه و برنامه‌ریزی با این چالش ها دارند و برای اداره کشور و حل مشکلات اقتصادی چه برنامه‌ای دارند. در این شرایط عموم رای‌دهندگان و به خصوص کارشناسان و متخصصان ملاک و معیار مشخصی برای ارزیابی فهرست‌های انتخاباتی در اختیار نخواهند داشت. به علاوه رای‌دهندگان حتی نخواهند توانست از کاندیداها و فهرست‌های انتخاباتی پس از انتخاب به عنوان نماینده مجلس و ورود به ساختمان بهارستان میزان عمل به وعده‌ها را بر اساس الگوی مشخص و قابل سنجشی ارزیابی کنند.با توجه به همین موضوع، 10 چالش اقتصاد ایران را بررسی و سوالاتی درباره آنها مطرح کرده ایم و تلاش خواهیم کرد که پاسخ فهرست های انتخاباتی به این سوالات را دریافت کرده و در اختیار مردم قرار دهیم: ادامه ی مطلب در لینک ویا نشانی اینترنتی با عنوان »»    برنامه فهرست‌های انتخاباتی برای حل 10 چالش اصلی اقتصاد ایران چیست؟ »»https://www.farsnews.ir/news/13981128001088/%D8%A8

نوع مطلب : تحلیل مقاله، 
برچسب ها : نجوای کنگان . برنامه فهرست‌های انتخاباتی برای حل 10 چالش اصلی اقتصاد ایران چیست؟ »»https://www.farsnews.ir/news/13981128001088/%D8%A8،
لینک های مرتبط :


                        بنام خدا
                  تحلیل انتخاباتی:

     روز اول فعالیت های ستاد تبلیغاتی مجلس یازدهم در حوزه جنوب استان بوشهر
                      فرصت های رو به رشد پیروزی دکتر شیخ موسی احمدی
روز اول  فعالیت های ستاد تبلیغاتی مجلس یازدهم در حوزه جنوب استان بوشهر با پشت سر گذاشتن  یکی  از شب های سردتر زمستانی ، گرمائی نوید بخش را تجربه کرد و بار دیگر شاهد بودیم که اهالی انتخابات از فضای مجازی ومحافل اجتماعی به سطح شهر آمدند تا با  دنبالکرد فعالیت های واقعی در ستادها جانی به نگرش های انتخاباتی خود ببخشند  در این میان با نگاهی عمیق از سوی مراقبین و ناظرین امر و  جمع بندی آن بوسیله ی بنده بعنوان فعال رسانه ی و فردی که حداقل  8 ستاد مرکزی مربوط به کاندیداهای مختلف در عرصه ی انتخابات ریاست جمهوری تا مجلس را بعنوان مدیر و یا  مسئول برنامه ریزی بعهده داشته ام وبا توجه به نوع کار کنشگر های اجتماعی و کارکردها ی موجود در چهار شهرستان کنگان ، دیر، جم وعسلویه وباز خورد های روز اول فعالیت های انتخاباتی هفته ی تبلیغات نکاتی قابل توجه را در خصوص وضعیت میدانی  روبه رشد "دکتراحمدی "بسوی پیروزی به دست داده است که بصورتی مختصر آن را بازگو می نمایم :
- هیچگاه  تعدد همگرایی  بسیاری  ازچهره های شاخص مطرح دو طیف سیاسی  در سطح منطقه اینگونه پیرامون یک کاندید در همراهی و هم افزایی به نگاه مشترکی دست نیافته اند که بروز این اتفاق مبارک  در جای خود، امیدواری فزاینده ی را در راستای توسعه ی همه جانبه ی کل چهار شهرستان نوید می دهد
- در حال حاضر سه عنصر تعیین کننده برای پیروزی دکتر احمدی از نگاه  دانش رفتار انتخاباتی :  وفاداری، اشتیاق، غیرت - محقق شده است.
- در هیچ مقطعی یک کاندید به این حجم  از تشکیلات کمی و کیفی نیروها  با حضور در ساختار ستاد تبلیغاتی دست نیافته است.
-  در هر برهه ی زمانی قابل مقایسه ی از گذشته تا بحال؛  پیوستن،پویش و رویش  همکاری و هما هنگی  بسیاری از نخبگان در عرصه های متنوع اجتماعی( فرهنگی، سیاسی، اقتصادی)  چهار شهرستان حوزه ی انتخابیه در حلقه ی اول یک نامزد انتخاباتی  به این تراکم در کنارهم قرار نگرفته اند. مگر اکنون که بعینه این شرایط را  ملموس ومحسوس می بینیم .
- هیچ موقعی دست خالی کاندیداهای رقیب را  تا این حد از جهت داشتن طرح های راهبردی بمنظور  عقب راندن یک کاندید مدعی درجه اول ، آنچنان که تاکنون دیده ایم ، ثبت و ضبط شده، نداشته ایم  وهمین عامل باعث شده تا برخی از رقبای دکتر احمدی  طبق روال معمول اخیر به  تخریب روی آورده و نتوانند پاسخگوی سوالات و انتظارات افکار عمومی در عرضه ی برنامه های جذاب بدور از شعارهای غیرواقعی خود باشند و این محدودیت   بعضی رقبا باعث شده تا برعصبانیت و بداخلاقی انتخاباتی شان بیفزاید
- وقار ،پشتکار ومتانت و صبوری  و آرامش دکتر احمدی در این میان و این مرحله که بی سابقه است ، بشکل چشمگیری در قالب یک  خصوصیت استثنائی وی بدل به شاخصی زبانزد" نزد بسیاری از شخصیت های برجسته ی منطقه ی و استانی، محافل ومجامع سیاسی انتخاباتی دهان به دهان نقل می شود.
 - بنا به گزارش های دریافتی متنوع واصله، قرائت میدانی نظر سنجی های محسوس و نامحسوس توسط  منابع  ودستگاههای ذیربط  دال برپیشتازی دکتر احمدی نسبت به سایر رقبا در اعداد وارقام پایش شده و اقبال عمومی می باشد.
- کمتر زمانی بوده است که یک کاندیددر این حوزه به این مرحله در جذب و بها  دادن به جوانان ، موفقیت های خاص در جذب این قشر عظیم و پرانرژی داشته باشد.
- ....
  فراموش نمی شود که تا آخر هفته ی تبلیغات وقت قابل توجهی مانده و فرصت برای انجام کارهای موثر و مفیدی هست و بنظر می رسد موج شور آفرینی و افزایش حامیان دکتر احمدی رکورد های جدیدی و رغبت به پیروزی را از خود را بیش از این به نمایش بگذارد، لذا اهتمام به موضوع  اهتمام به فرصت های روبه رشد پیروزی این نامزد دلسوز تا  آخرین ثانیه واتم از انرژی یک محاسبه ی راهبردی است که از نظر وی و همراهان دور نخواهد ماند .
 
 عبدالمجید اورانوع مطلب : تحلیل مقاله، 
برچسب ها : نجوای کنگان / شیخ موسی احمدی / مجلس یازدهم / حوزه ی انتخابیه جنوب استان بوشهر/ کنگان، دیر، جم وعسلویه،
لینک های مرتبط :


                                                           بنام خدا
                                 
   مروری کوتاه بر اندیشه ها ی دکتر شیخ موسی احمدی کاندید ای مجلس یازدهم حوزه ی جنوب استان بوشهر
    
         وَأَلَّفَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ ۚ لَوْ أَنفَقْتَ مَا فِی الْأَرْضِ جَمِیعًا مَّا أَلَّفْتَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ وَلَٰكِنَّ اللَّهَ أَلَّفَ بَیْنَهُمْ ۚ إِنَّهُ عَزِیزٌ حَكِیمٌ  سوره ی الانفال(63)
     با تبرک جستن از آیه ی مذکور: سپاسگزار نعمت "الفت قرار داده میان جامعه "  از سوی حضرت حقیم؛ به استناد آیه ی مبارکه ی فوق؛ چنان میان ما الفت و همدلی ایجاد کرد که  اگر همه ی گنج های زمین را خرج می کردیم به این میزان همبستگی وانسجام والفت دست نمی یافتیم براستی که جل جلاله عزیز و حکیم است"
   فرصتی پیش آمد تا گذری بر خلاصه ی از نکته نظرات دکتر احمدی کاندید مطرح جنوب استان بوشهر در خصوص چگونگی دیدگاه تعاملی وی با  حوزه ی انتخابیه از منظر مجلس یازدهم داشته باشم، برداشت حقیر از مضامین( پندار)  اندیشه ی راهبردیشان در شرایط پیشرو اینگونه است :


"" در آغاز نگرش ها  بویژه دراین روزهای اخیر تمرکز بر "نهضت خودباوری وپایداری" بوده وهست که بعنوان یکی از برجسته ترین دستاوردهای عظیم  انقلاب اسلامی بشمار رفته  و می بایست در گرامی داشت دهه فجر و  گام دوم انقلاب اسلامی  و فراهم کردن زمینه  بخصوص برای جوانان در سطوح و عرصه ی مختلف از آن رونمائی کرد که برای تحقق  ارزش ها و آرمانها در ایران اسلامی،  این مهم از مفاهیم کلید ی  یشمار می رود ونباید از آن غافل بود....
 - بنده در زمانیکه حتی  به اشکالی مختلف بحث استانی شدن انتخاب مجلس مطرح بود ، سقف برنامه ریزی و چگونگی ورود و ایجاد آمادگی در آن سطح را در وجود خود وشرایط عمومی اقتضای آن وضعیت احتمالی و رقابت با رقیبان هم استانی نیز مورد مطالعه؛ در صورت  وقوع  آن شکل انتخابات نیز قرار داده و به آن نیز فکر کرده بودم.
  - از مسیر مجلس یازدهم بحول و قوه ی الهی براین موضوع محوری بعنوان مرجع و منبع برنامه های جامع حوزه انتخابیه اصرار دارم و درپی اجرائی کردن آن هستم که برخلاف گذشته حوزه ی انتخابیه جنوب استان که از ظرفیت و قابلیت استثائی برخوردار است زیرگروه اهداف کلان نظام اسلامی بوده و می بایست  دارای "نقشه ی راه جامع اختصاصی" خودش باشد ونه تحت تاثیر نقشه ها و طرح های نامتناسب با شرایط کلی منطقه  ... که بسیاری از خلاء ها و آسیب ها ناشی از  وضعیتی است که در نقشه و طرح های دیگران نقش ابزارمانند ی در بخش هایی از حوزه انتخابیه داشته ایم ، بعنوان دیگر فرما  -
"نه خویشتن فرما  "... که اکنون این فرصتی فعال وشتابنده در اختیار  همه ی آحاد ارجمند این حوزه ی انتخابیه قرار گرفته است.
ما  شهروندان این حوزه انتخابیه از هر طیف و قومیتی و نام ونشانی در موارد بسیاری اشتراک هدف داریم که یکی از اهداف مشترک  رفاه ، بهروزی و آسایش آحاد ساکنین آن است ... در خصوص  چگونگی این موضوع در هفته تبلیغات ، دقیق تر به آن خواهیم پرداخت. زیرا  استقبال  ازآن  با سازوکار طراحی و نحوه ی اجرا  بوسیله ی نخبگان دلسوز منطقه در عرصه ها مختلف ، چرخ انگیزه های قوی را بحرکت درآورده و از همه ی نخبگان و فرهیختگان  و علاقمندان  علاوه مشورت دهی در این پروژه ی همگانی ، تقاضا مندم ، جهت اعتلای منطقه در ابعاد مختلف زمینه های بررسی هماهنگی بیشتر را پیشنهاد دهند در واقع منتظر نسل سازنده ام با انتخاباتی که یک گام بلند مارا به جلو  می برد.
-  بنده در طول این مدت که موارد برخی تنگ نظری ها هرچند  محدود واقع شدم  اما از هیچکس نگرانی و نارضایتی  وگلایه ی نداشته  وندارم ونخواهم داشت و فقط امیدوارم هر شهروند عزیزی با هر عنوان ارزیابی زودهنگام از بنده داشته ،استدعا دارم ، سخن و حرف و نظراتم را از نزدیک بشنود و آنگاه با شنیده های دیگر وذهنیت موجود تطبیق دهد.  وبه هرحال علاوه بر جلسات سخنرانی هفته ی تبلیغات ، از هم اکنون نیز آمادگی دارم که در قبال تبادل نظرات با وقتی تعیین شده به این موضوع بپردازیم ...
   این موارد جزیی از پیمان و میثاق وتعهد اجتماعی است که انشاء الله بین ما  و تک تک شهروندان حوزه انتخابیه ازهم اکنون منعقد میگردد تا انشاء الله با همکاری یکدیگر به استقبال بهاری پر بار برویم.""
در نوشتاری دیگر به ادامه ی این مبحث خواهم پرداخت.
                                                                    عبدالمجید اورانوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


                                    خانم نماینده در باره این چک بصورتی شفاف توضیح دهند ؟
    قبل از انتخابات میشود با شیرین زبانی و ترحم انگیزی و وعده های جذاب بزرگ وکوچک شهروندانی را جذب کرد اما چرا پس از پیروزی در انتخابات قدرناشناسی ها ، استفاده از قدرت برای عقب راندن مطالبات ، حربه ی شناخته شده در دست بسیاری از صاحب منصبان است ،تا پشیمان شده و حسرت اشتباه گذشته مان می خورند ؟  وقتی به شهروندی نیاز پیدا می شود که در قبال چک  و مساعدتی، کاری برای او پیگیری شود چگونه است که  همه وعده ها و هم  وثیق های وی باید به گروگان گرفته شود و  نه تنها درخواستش  حل نشود بلکه مشکلات عدیده هم  برایش ایجاد گردد، و  نمونه  این بد قلقی در معامله ی پشت  این چک بانکی  100 ملیون تومانی شهروند کنگانی  ورسید دریافتی آن نهفته است که مخاطب  مطلب ودریافت کننده آن بشکلی در پیچ وخم تبدیل ومعادل سازی، باید پاسخگوئی چگونگی آن باشد ؟!  چقدر  وتا کی باید تاوان اعتماد و اطمینان بی دلیل به کسانی  باید پرداخت کنیم که در موقعیت های خاص پشت همشهریان ما را خالی کرده و چنین نکمدان را می شکنند ؟  اینگونه جریانات در موارد متعددی در حوزه انتخابیه متاسفانه اتفاق افتاده یا درحال اتفاق افتادن است، چه خوب است کسانیکه در صدد معاملات پشت پرده با کاندیداهای معامله گرهستند به عواقب کار اندیشیده و مراقب ناگواریها ی ناشناخته وشناخته شده باشد. زیرا آوردن افراد پای معامله آسان است اما  محقق شدن، نتیجه ی تا حدی جزو محالات می توان شمرد.  

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


                                           بنام خدا 
                                     
                                         در دوره نمایندگی دکترجلالیان  چه  مزیت های از کنگان سلب شد ؟
  اکنون نوبت این پرسش مرکزی فرا رسیده است که چه زمینه های باعث می شوذ تا مزایا و امتیازات کوچک وبزرگ کنند حراج شده و  کنگان وکنگانی را از محوریت وعادی ترین مطالبه ی عمومی خود بیندازند ؟وگستره ی محرومیت ها هر روز بیش از دیروز باشد !
دامنه ی کشکول سئوالات از این دست هرچه پیش تر ودقیق تر برویم ابعاد تازه تر ودرد ناک تری پیدا می کند شهر کنگان که  از دیر باز سرشار از مزایا  وامتیازات استثنائی بوده ، همواره مورد بی مهری و کم لطفی و گاهی طمع ورزی کسانی قرار گرفته  که اغلب می بینیم در آغاز با شعارهای  مانند کنگان عزیز و کنگان خانه ی دوم من  و "کنگان شهرمن" از در  نشان دادن دلسوزی در می آیند تا بشکلی در دل مردم محروم آن، جای پائی باز کنند و در این مسیر از اعتماد  توده شهروندان بخصوصیان بومیان مهربان نهایت بهره برداری نابجا کرده و در نهایت وقتی که به پرسش وپاسخ گرفته می شوند، قیافه ی حق بجانب گرفته و یه مقداری هم طلبکار  شده و از  پاسخگوئی فرار می کنند.  در  مقولاتی متنوع  همچنان این سوال محوری مطرح است  که  بنا به چه دستاویزی برخی وقتی مورد اعتماد و واگذاری امانت  منصبی قرار می گیرند، با دست یازیدن به پاره ی صغری وکبری بافتن های بی اعتبار در کمال خونسردی و بی اطلاع گذاشتن موکلین راساً  به تقسیم "کیک کنگان" می پردازند  و از منظری تا  با تامین کمبود وکسری پاره از ی از نوچگان  خودباخته که  با اقداماتی  که جدیداً  نیز قابل طرح هستند  که گاهی بعضاً بمنظور تامین مخارج انتخاباتی و هزینه های تکمیل  وادامه ی تسلط ، امتیازات وظرفیت هایی را که هزاران کنگانی نسل از نسل  از آن می تواننند بهره ببرند به عده ی معدود واگذار کنند و یا امتیازاتی اختصاصی  کنگان را  از آن سلب کرده و به مکانهای دیگر گسیل دهند،  تا دیر نشده  می بایست  بخشی از  اشکال تحرکات فرصت طلبانه علل و انگیزه ها و آسیب های عرضی وطولی  را از سالیان گذشته تا بحال و حتی آینده باز شناخت  تا موجبات از دست رفتن فرصت های باقیمانده ومجال سرزنش خود و نسل بعدی را حداقل  در قبال تهدیدهای موجود تا اینجای کار کاهش  داده و مانع شویم .
 دراین قسمت تنها برای  نشان  دادن نمونه ی واقعی از مترادافات وهمخانواده  این مقدمه ی تلخ، سابقه ی نامه نگاری ذیل است : پروژه ی 20 هزار واحد مسکونی که قرار بود در محدوده شهر دوراهک احداث وساخته شود، ولی نماینده وقت طی تنظیم نامه ی چهار صفحه ی ، تلاش  می کند "تا منطقه ی ویژه انرژی" را   از اجرای این طرح بزرگ  منصرف نموده، و آن را به مکانی دیگر انتقال دهد.
  که در این راستا اتفاقات دیگری نیز بوقوع پیوسته و امکان وقوع دارد، چرایی، چگونگی و علل و عوامل حدوث چنین وقایعی را باید چگونه ارزیابی کرد وچه نامی برآن گذاشت و چاره ی نیست که  قضاوت  ماجرا را به مخاطبین ارجمند وبزرگوارانی که  صادقانه دل در گروه کنگان دارند و نه شخص خاص مورد علاقه شان واگذار نمائیم  و از آقای دکتر می بپرسیم مناسبت این اقدام چه بوده  و در آینده چه تضمینی وجود دارد که مشابه آن رقم نخوردو این کمترین توقع ماست ؟  
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
در حاشیه اشتباهات لپی و چاپی و آدرس های اشتباهی نه چندان اتفاقی ...
مدیرکل پارلمانی وزارت دادگستری و حقوقدان عضویت هیات علمی دانشگاه پیام نور در دیدار با نایب رییس اتحادیه صنف آرایشگران زنانه تهران
 
احتمالاً ؛ماجرا  از اینجا شروع  میشود: با تذکر اشتباهی به وزیربازرگانی!!! در سالهای خوش وکالت » سایت خبری ...( dayyernews.com › 697-tzkr-nabjae-jlalean-bh-vzerba...)»» نماینده دیر،کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی اخیراً طی سئوالی ازوزیر بازرگانی و فراخواندن وی به مجلس؟!
بعد از آن سالها ی دوری از " زادگاه "یکی از شاخه های زیر گروه بازرگانی وصنف آرایشگران موقعیت مناسبی برای دید وبازدید انتخاباتی  و فراموشی ماجرای تذکر اشتباهی به وزیر بازرگانی بود .
 پس از کلی لابی و چانه زنی بالاخره رئیس اتحادیه ی صنف مذکور  قبول کرد که کلاس خود را حفظ کرده و نایب خود را در این سطح دیدار با مدیرکل راضی نماید و نشستی کوتاه باهم داشته باشند و برای نشان دادن حرمت میهمان نام آشنا تنها پذیرفتند  آنچنان در عکس هویداست ، فنجان بزرگتری را که نشان از احترام در این جلسه بود روی میز  جلو میهمان بگذارند.؟!
 پس از تک و تعارفات اولیه ، مدیرکل لب به تعریف گشود، بابت تذکر اشتباهی به وزیر بازرگانی در سالهای وکالت هنوز غصه می خورم ... ولی تو یه حوزه ی جدید برای انتخابات فعالم  وضعم بدک نیست در هر چهار شهرستان 85% آراء با من هستش !  یه نفر هم  که رقیب احتمالی ام بوده، اساسی زیر آبش را  زدم پیش کاندیداهایی که رد شدند  با تماسی تلفنی و اگر بشود حضوری !  همه ی مسئولیت رد شدن این دست کاندیداهای محترم نه فقط در کل حوزه ی انتخابیه  بلکه در کل کشور از گذشته تا بحال و حتی آینده را به او چسباندم ( البته برخی هم به من گفتند پس چرا خودت را که اینهمه تخریبش می کنی ، رد نکرده ؟!  آره ، آره سوالی موجه و چالش برانگیزی بود، که جوابش را گذاشتم برای بعد از انتخابات ... ، از سوی دیگر، خود شما میدانید این بانوی همشهری هم مزاحم است خیلی هم دوست ندارم " ردش" را بزنم ولی چه میشه کرد؟! ، ... آره ... تو دست وپای ما  داره می پیچه  ومی چرخه! نگو ! یهو گوش شیطان کر عصبانی میشم و.... !
نایب رئیس : بالاخره  انتخاباته برادر آدم اخلاق مدار که عصبانی نمیشه و "رد "کسی رو نمی زنه !
مدیرکل : چکارکنم دست تنهایم بخدا ... یه بوقچی تازه کار "نزار" تحویل دادن اینقدر خیط کاشته،  که"شیپور چی " توکارتون سریال پسر شجاع این حجم خرابی بار نیاورده !  در این دنیای وانفسای معدود یاور"چه میشه کرد با هاش میسازم ، شاید تا عید نوروز راه بیفته تا برای سیزده بدرکار بده !
آقا زاده ی هم دارم که .... چه عرض کنم ... گرچه مدل آقا زاده بازی دیگه خیلی  وقته کم رنگ شده، اما وارد گود کرده ام... او با  یک عیب کوچولو ،  جو گیر شده و فوری از کوره به در می رود و همه را به جوک بی مزه ، بی نمک، می بندد؟!
اخوی هم گذاشتم رو دستش که گاف نده ولی اخوی هم بنده خدا شب کاره گاهی وقتا بابت بیداری،  چشماش قرمز میشه ، همکاراش، در شرکت بهش گیر دادن که بخاطر رای به ما چشم سرخی کرده ! چند جایی هم رفته سعی کرده  با اسم ورسم بهره گیری از طرح محله ی (...) گزارش این یکی و اون یکی بده ! که شاید طرفدارای کاندیدایی دگه نفله و آش ولاش کنه؛  ولی مخاطبای گزارش ، بازهم بخودش شک کردند...؟!
 ناچارم چکار کنم ؟! چاره ی نیست بزار بهتون بگم که کی رد کرده شما  رو وشاید  در انتخابات اتحادیه ی صنفی هم شما رو رد کنند... شماره همه رو گیر میارم : الو  ... الو... من میدونم کی شما رو ردکرده ؟!.... آه خدای من ! نمی دانم چرا اینقدر عصبانیم !؟

 منبع : برگرفته ی از یاداشت های اینترنتی ( اگر نیاز شد؟ قسمت های بعدی را  هم می توانید دنبال کنید ! )


عبدالمجید اورا


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نجوا کنگان
دلگیرم از خود با تو نجوا می کنم دریا این سفره ی دل پیش تو وا می کنم
درباره وبلاگ

سلام علیكم اینجانب عبدالمجید اورا متولد1348/6/25- كنگان-محله خور چوری(خیابان استقلال)

مدیر وبلاگ : عبدالمجید اورا
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic